Katy Perry's un-glamorous pre-concert rituals

9. srpna 2012 v 18:56 |  News

Katy ve svém posledním rozhovoru přiznala, že její image a vystupování, které můžeme vidět na jevišti, má hodně daleko od jejích příprav na vystoupení, které jsou velmi často doprovázeny nevolnostmi z nervozity a různými ne moc sexy rituály.
"Procházíte se po jevišti a cítíte se jako Mary Poppins, ale ve skutečnosti jste si právě dali vaši kůži na zip a načůrali jste do kbelíku."

Katy tedy prozradila, že často v zákulisí čůrá do koše na odpadky, což dělá nespočet dalších umělců, například i Lady Gaga se k tomu nedávno přiznala, protože než by si některý ze svých kostýmů sundala a sedla na obyčejný záchod, tak by to zřejmě nevydržela...

"Poměrně často čůrám v šatně do koše. Dnes byste pořídili velmi zajímavou fotku, jak mám na hlavě růžovou mašli a přitom sedím na koši. Koupelna je až dole v hale a já byla nahá. Byla jsem tam prostě jen já, moje mašle a jinak jsem byla zcela nahá. Já a můj koš máme opravdu velmi důležitý vztah."
Přípravy na každé vystoupení jsou pro Katy těžké a jeden z jejích backstage rituálů je i to, že před vystoupením skáče před zrcadlem. Katy také ráda nosí šaty, které jen zvýrazní její krásnou figuru a každý kousek ještě před samotným vystoupením otestuje zda nejsou nějak poškozené a nebo je prohlédne, aby poruchám předešla - jedná se samozřejmě hlavně o její poprsí, které by nechtěně mohla, kvůli špatně padnoucímu oblečení, ukázat.
"Ještě před samotnou show se před zrcadlem trochu protáhnu a zaskáču si se švihadlem, abych se ujistila, že vše zůstane tam kde má, jinak by lidé mohli na show dostat více, než chtěli."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama